Współpraca

Hej! Serdecznie zapraszamy Cię do działania w zespole E-methodology. Na wstępie podajemy kilka linków, z którymi warto się zapoznać 🙂 Poniżej opiszemy więcej dlaczego jesteśmy, co robimy i dlaczego naprawdę warto z nami zacząć swoją naukową przygodę!

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/komunikat-ministra-edukacji-i-nauki-z-dnia-1-grudnia-2021-r-w-sprawie-wykazu-czasopism-naukowych-i-recenzowanych-materialow-z-konferencji-miedzynarodowych

https://m.facebook.com/emethodology.journal

Dlaczego jesteśmy i co robimy? Zespół E-methodology powstał z kilku względów: pasja do nauki, tworzenia i chęci krzewienia interdyscyplinarnego i metodologicznego podejścia do badań w Internecie. Kreatorem całego przedsięwzięcia jest dr Luba Jakubowska – która z zamiłowania jest pedagogiem i psychologiem, wykładowcą i świetnym dydaktykiem! E-methodology to: jednocześnie międzynarodowa konferencja i czasopismo naukowe. Jest możliwość prezentacji swojego tematu badawczego plus publikacja artykułu. Członkowie zespołu są również w komitecie organizacyjnym gdzie mają możliwość prezentacji i publikacji artykułu! Działamy na różnych poziomach i w różnych dziedzinach. Mamy zespół redaktorów czasopisma, zespół organizacyjny, marketingowy i rozbudowujący bazę kontaktów do promocji konferencji – od którego zazwyczaj się zaczyna działalność przy konferencjach. Oczywiście Twoje zaangażowanie zależy od tego co potrafisz, co chcesz i na czym Ci zależy. Redaktor do sp. Marketingu serdecznie zaprasza Cię do swojego zespołu – gdzie zorganizuje spotkanie (online), zrobi warsztaty w ramach poszukiwania informacji w Internecie. Nasz czas działania do luty i marzec – kwiecień konferencja. Jeśli masz 1 godz. dziennie lub mniej ale chęci 🙂 to jesteśmy otwarci i zapraszamy w nasze szeregi! ❤ Jeśli znasz naukowych zapaleńców to koniecznie prześlij dalej. 😉 Zgłoszenia do końca tego tygodnia (06.02) Na adres email: emethodologyconference@gmail.com A dlaczego warto: – Mega ekipa kreatywnych ludzi kochających deadline 😛 – Aktywny rozwój w różnych dziedzinach – Naukowy networking z ludźmi z całego świata z dziedziny nauki – Bezpośredni kontakt z wykładowcami i badaczami – budowanie swojego wizerunku jako student/doktorant – Dodatkowe punkty do stypendium naukowego: organizacja konferencji, publikacja artykułu, prezentacja – Możliwość długoterminowej współpracy w zakresie różnych projektów naukowych (też mamy kontakty 😉 ) Także zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *